Projektid 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2015 | 2016 | 2018 | 2019

Projektid 2009

 1. Tervisesaated ETV-s, saadete korduseid saab vaadata www.arst.ee ja Elioni Digi TV-s Eesti juhtivad arstid räägivad erinevatel teemadel, kuidas vältida haiguseid, olla terve ning taastada tervist. Lisaks nõuanded asjatundjatelt ja teistelt tervisega seotud isikutelt. – Toetus Hasartmängumaksunõukogult
 2. SĂĽdametervise projekt - projektiga toetati sĂĽdame tervisega seotud ennetuslikke tegevusi ning teadlikkust sĂĽdamehaigustest ja nende ennetamisest.
 3. Aprill 2009 - diskussioon eesti rahva tervise teemadel Meditsiiniraamatukogus koos ajakirjaga Hippokrates. Osales ka Evelin Ilves
 4. Meditsiinitöötajate e-keskkonna teenuste kasutamise teadmiste ja oskuste taseme tõstmine – toetus Riigi Infosüsteemide Arenduskeskuselt
  Projekti eesmärgiks oli üldiste e-teenuste, tugevate autentimisvahendite (ID-kaart ja mobiil-ID) ja digitaalallkirja kasutamise õpetamine. Projekti täpsemaks eesmärgiks on meditsiinitöötajate ja samuti ka tervisehuviliste kodanike harimine ning koolitamine nii autentimisvahendite, digitaalallkirja kui ka nendega seotud e-teenuste kasutamiseks.


 5. Projekti tulemid on nähtavad https://www.arst.ee/et/ID-kaart
 6. Tervise Online - koolituskeskkond - toetus Riigi InfosĂĽsteemide Arenduskeskuselt
  Patsientidele ja tavakasutajatele mõeldud koolituskeskkond internetis
 7. Televisioon noorte terviseks – Euroopa Noored Eesti büroo toetus
  Noortele mõeldud telesaated ning podcastid Youtubes seksuaalelu teemadel ning probleemidest
 8. Mai 2009 - Naise Tervise konverentsi toetamine

  Oktoober 2009 – Ideekonkurss Kuidas parandada Eesti rahva tervist? Auhinnad said  Mai-Liis Karring  idee eest, et  kõikides asulatas  peaks olema  planeeritud  kergliiklusteed, mis  oleksid  turvalised ning heas korras, et  inimesed  saaksid  eelistada  jalgratast  autode  asemel.
  Sirje Salu idee oli regulaarsest  tervisekontrollist, mille läbinud saaksid soodushinnaga  või tasuta ujumise  või treeningupääsme.
  Marit Kiljako pakkus  välja üleriigilise  mehe tervise päeva,  mis julgustaks  mehi pöörduma  arsti poole ning  avastama tervisehädasid võimalikult  varakult.
 9. Oktoober 2009 - koostöös Vähiliiduga Heategevuskontsert „ All You need is love“ Estonia kontserdisaalis
 10. Aasta arst 2009 valimine - Aasta arst 2009 on Põhja-Eesti Regionaalhaigla neurokirurg dr. Rein Viilu