Mehe Tervise konverents 
05.04.2023 Tallinnas

2023. aasta südamekuu avab 5. aprillil toimuv, järjekorras juba VI mehe tervise konverents „Kes kaitseb meest?“, kus Eesti parimad arstid ja tuntud ühiskonnategelased räägivad mehe tervise tõsisemail ja tundlikemail teemadel.

Kas Eesti mees elab tervena? Millised ohud varitsevad meest? Mis muutub mehe elus, kui esimene noorus läbi saab? Kuidas pikendada Eesti mehe tervelt elatud aastaid?

Neile ja paljudele teistele mehe tervise küsimustele otsime vastust konverentsil „Kes kaitseb meest?“.

Varasemad Mehe Tervise konverentsid on toonud ühtekokku ligi 200 Eesti meditsiinispetsialisti, mis näitab kõrget huvi meeste ja laiemalt pere tervise valdkonna vastu.

Konverents on suunatud Eesti arstkonnale: perearstidele ja -õdedele, arstidele ja residentidele haiglates ning tervisekeskustes. Konverentsil osalejad saavad koolitustunnistuse 5-le akadeemilisele tunnile.

Konverentsi sisulist poolt toetab ettevõtete näitus, kus on eraldi ala, suunatuna retseptiravimite väljakirjutamise õigusega arstidele ja õdedele.

Konverentsi osalustasu on 100 € ning konverentsil osalemiseks on vajalik eelregistreerimine.
Soodushinnaga 80 € registreerumine on avatud kuni 28.märtsini 2023. Konverentsi osalust on võimalik tasuta tühistada kuni 20. märtsini, lisandub 25 € käitlemistasu.

Tutvustus ja registreerumine: